Aktualny czas: 04-26-2017, 04:49 PM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
panele do kuchni
06-16-2016, 01:19 PM
panele do kuchni
Cześć byłem ostatni w markecie budowlanym szukając paneli do kuchni, według mnie panele szklane kuchenne to bardzo fajny pomysł na aranżację kuchni. Ale niestety nic nie mieli w tych marketach. W sieci zaś trafiłem na taką ofertę i powiem wam, że mi się podoba. Co wy sądzicie o takim rodzaju paneli ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2016, 11:49 PM
RE: panele do kuchni
Niestety ale panele ciezko scieralne jest naprawde trudno znalezc. Jesli jeszcze w domu sa jakies zwierzaki to szybko zniszcza lapami. Nie rozwazalas montazu plytek drewnopodobnych? Cos w stylu http://www.leroymerlin.pl/plytki-ceramic...a2525.html Mam u siebie takiego od roku i nie widac sladow wytarcia. Zdecydowalem sie na nie ze wzgledu na powyzsze minusy paneli.
07-21-2016, 10:15 AM
płytki panelowe to niezła inwestycjaSmile u mnie sprawdzają się bardzo dobrze ale ja mam je akurat w kuchni. Aranżując wnętrze chciałam mieć w kuchni coś co będzie przypominać panele, które same w tym pomieszczeniu odpadały ze względu na jego specyfikę. Płytki się nie rysują, są naprawdę łatwe w czyszczeniu i do złudzenia przypominają zwykle panele.

falowniki siemens ceny
10-31-2016, 10:57 PM
Jestem ciekaw efektu! Pokaż później zdjęcia Smile

Poznań
01-16-2017, 10:53 AM
wygląda ciekawie o ile w rzeczywistości wygląda tak samo jak na zdjęciach. i ciekawe czy łatwo się to czyści
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: