Aktualny czas: 07-27-2017, 07:47 AM Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Ogrzewanie podczerwienią
10-13-2012, 02:21 PM
RE: Ogrzewanie podczerwienią
Po teraźniejszych mrozach mogę zdecydowanie polecić ogrzewanie na podczerwień. Codziennie wstaje z uśmiechem na ustach,że nie musze latać po węgiel i palić w piecu jak niektórzy Smile. Przy Infrapanelach nie musze robic nic wstaje jest ciepło, kłąde się jest ciepło. Ogólnie jestem bardzo zadowolony .
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 01:55 PM
Ja rozumiem, że podgrzewanie podczerwienią może jest przydatne ale zaczęłabym jednak od zakupu dobrej i ciepłej pościeli i kołdry Smile. Wybór ciepłej pościeli jest dość prosty flanela i grubsza kołdra dwuwarstwowa. Jeśli nie flanela to pościel satynową ale z tą samą kołdrą powinno podziałać Smile. Zobacz tutaj pościel satynowa lub pościel flanelowa .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2016, 12:21 AM
To jest ciekawe, najpierw ciepła kołderka, a potem ogrzewanie,... Pod kołderką, też można się ogrzewać..Brawo Asia! SmileWink
A tak serio:: ogrzewałem przez 2 zimy biuro na parterze w starej kamienicy (nie na Śląsku) i dwa panele po 650 W dały radę. Szału nie było, ale stare budownictwo i wysokość ok 3m robi swoje... Za gaz płaciliśmy "kupę kasy" , a tu grzejesz kiedy chcesz i dokładnie gdzie chcesz (a nie rury). Poza tym - wspomniane uczucie ciepełka - mimo obiektywnie niższej temperatury powietrza. duży plus.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-22-2016, 12:44 AM
I jak wam się sprawdzają te ogrzewania?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do: